Kontakt

AS MAAG Grupp Tartus


Vaata suuremat kaarti

Registreerimisaadress, Tartu kontor ja ladu:

Ärireg. nr. 10209474
KMKR EE100029952
Ropka tee 22, 51013 Tartu
Tel 730 1640
Faks 730 1650
E-mail: info@maag.ee
Tellimused: tellimus.tartu@maag.ee, 730 1642, 730 1651, 730 1652

SEB Eesti Ühispank, kood 401, a/a 10102030971000

AS MAAG Grupp Tallinnas


Vaata suuremat kaarti

Tallinna kontor ja ladu:

Põrguvälja tee 31
75301 Rae vald, Harjumaa, EESTI
Tel 607 7610
Faks 607 7607
E-mail: info@maag.ee
Tellimused: tellimus.tallinn@maag.ee, 607 7606, 607 7613, 607 7615

 

Roland Lepp
nõukogu esimees - roland.lepp@maag.ee, 607 7604

Toomas Juhani
juhatuse liige - toomas.juhani@maag.ee, 730 1644

Aivar Saarma
nõukogu liige - aivar.saarma@maag.ee, 730 1646

Margit Talts                                                                                         tegevjuht/juhatuse liige - margit.talts@maag.ee, 607 7608

Tiiu Kask                                                                                          pearaamatupidaja - tiiu.kask@maag.ee, 730 1643

Eteri Harring
finantsjuht - eteri.harring@maag.ee, 607 7623

Peep Rahuoja 
arendusjuht - peep.rahuoja@maag.ee, +3725110113

Maret Jänes                                                                                            kvaliteedijuht - maret.janes@maag.ee, 733 8965

Henry Viiret

IT-juht  - henry.viiret@maag.ee

Piret Reeveer
ostu-müügijuht - piret.reeveer@maag.ee , 607 7622

Riho Forsel
ostu-müügijuht - riho.forsel@maag.ee, 607 7633

David Pärnamets
Rannamõisa kaubamärgi projektijuht - david.parnamets@maag.ee, 607 7630

Margit Kundla
Puuvilja-juurvilja ostu-müügiassistent - margit.kundla@maag.ee

Roland Luksep
logistik - roland.luksep@maag.ee, 607 7626

Mare Saksa
logistik - mare.saksa@maag.ee, 607 7637

Marianne Tõnissaar
müügijuht (Tallinn, Harjumaa) - marianne.tonissaar@maag.ee, 607 7634

Jaanus Einberg
müügijuht (Lõuna-Eesti) - jaanus.einberg@maag.ee, 733 8962